BirdTeam

Ponad 20 lat pomagamy dokonywać trafnych wyborów.

Zobacz więcej

Współpraca z BirdTeam

Nasze zespoły zadaniowe składają się ze specjalistów, którzy posiadają rozległą wiedzę w zakresie rachunkowości, podatków, kadr i płac, ekonomii i finansów, prawa gospodarczego, zarządzania oraz szkoleń. Na czele każdego zespółu stoi lider, który odpowiada za kontakt i efektywność prac dla Twojego biznesu. Poznaj naszych koordynatorów.

Katarzyna Jeznach

Koordynator Zespołu Księgowego

Główna Księgowa

 

606 400 142

katarzyna.jeznach@birdteam.pl

Samodzielna księgowa z 23-letnim doświadczeniem w branży. Księgowość to moja pasja, dzięki czemu ciągłe doszkalanie się w tej sferze jest dla mnie przyjemnością. W pracy cenię sobie dobrą i sprawną komunikację z klientem oraz dokładność w powierzonych działaniach.

Ilona Łyzińska

Koordynator Zespołu Księgowego

Główna Księgowa

 

606 400 142

ilona.lyzinska@birdteam.pl

Księgowa związana z biurem rachunkowym Bird Team od 2016 roku, cerytfikat Głównego Księgowego uzyskała w 2017 roku, w branży księgowej pracuję od 2013 roku. W pracy ważna jest dla mnie możliwość ciągłego rozwoju i pogłębiania swojej wiedzy, jednak to kontakt z klientem cenię sobie najbardziej.

Agnieszka Pielat

Koordynator Zespołu Księgowego

Główna Księgowa

 

572 657 923

agnieszka.pielat@birdteam.pl

Księgowa związana z biurem rachunkowym Bird Team od 2016 roku. Posiada 13 letnie doświadczenie w branży księgowej. Odpowiada za bieżącą obsługę klientów, naliczanie podatków i nadzór nad księgowaniem.

Za co lubię pracę w księgowości?

Za nieustanną możliwość rozwoju oraz doskonalenia umiejętności w obszarze księgowym. Cenię sobie kontakt z klientem oraz pełne zaangażowanie w powierzonych celach w biurze rachunkowym.

Magdalena Rucińska

Koordynator Zespołu Księgowego

Główna Księgowa

 

572 355 576

magdalena.rucinska@birdteam.pl

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, magister Zarządzania i Marketingu o specjalności rachunkowość i finanse z certyfikatem księgowym Ministerstwa Finansów. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie na samodzielnych stanowiskach w działach księgowych dużych spółek. W trakcie pracy zawodowej ukończyłam liczne kursy w zakresie zarządzania, rachunkowości i finansów. Prywatnie żona i mama dwójki pociech, pasjonatka sudoku.

Daria Szostakiewicz

Koordynator Zespołu Księgowego

Główna Księgowa

 

572 657 863

daria.szostakiewicz@birdteam.pl

Księgowa związana z biurem rachunkowym Bird Team od 2019 roku. Posiada 15- letnie doświadczenie w branży księgowej. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku na kierunku Rachunkowość i Ekonomia . Odpowiada za bieżącą obsługę klientów, naliczanie podatków i nadzór nad księgowaniem.Za co lubię pracę w księgowości? Przede wszystkim za możliwość rozwoju oraz ciągłe doskonalenia swojej wiedzy w obszarze księgowym. Bardzo lubię kontakt z klientem. Daje z siebie pełne zaangażowanie w powierzonych mi celach w pracy.

Urszula Witek

Koordynator Zespołu Księgowego

Główna Księgowa

 

572 355 576

urszula.witek@birdteam.pl

Księgowa związana z biurem rachunkowym Bird Team od 2016 roku, gdzie rozpoczęła swoją przygodę w branży księgowej. Posiada duży zakres wiedzy i doświadczenia w obszarze obsługi spółek akcyjnych. Charakteryzuje się pełnym zaangażowaniem w powierzonych zadaniach. Twardo stąpa po ziemi, lecz skrupulatność łączy z pogodą ducha, tworząc w ten sposób przyjazną atmosferę w kontaktach z klientami i współpracownikami.

Iwona Zajchowska

Koordynator Zespołu Kadrowo-Płacowego

Główny Specjalista ds. Kadr i Płac

 

518 787 188

iwona.zajchowska@birdteam.pl

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Akademii Leona Koźmińskiego. Wieloletni praktyk, posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie zawodowe w obszarze kadr i płac, poparte licznymi szkoleniami. W firmie od 2017 r., zajmuje się zagadnieniami dot. prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz naliczaniem wynagrodzeń.

BirdTeam swoją przewagę opiera na wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościach zespołu. Kontrolę nad nim sprawuje doświadczony duet zarządczy.

Radosław Dubiel

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Politechniki Warszawskiej. Magister Zarządzania w obszarze finanse, bankowości i ubezpieczenia oraz Magister Ekonomii. Ukończył studia podyplomowe z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego, w tym studia podyplomowe z zakresu prawa podatkowego na Akademii Leona Koźmińskiego ukończone w 2020 roku, a także liczne szkolenia z zakresu zarządzania, finansów i rachunkowości.

Irmina Białecka

Absolwentka Politechniki Radomskiej Wydziału Zarządzania oraz Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Wykształcenie – Magister Ekonomii; Absolwentka Studium Podyplomowego o kierunku Międzynarodowe Standardy Rachunkowości, w 2020 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa podatkowego na Akademii Leona Koźmińskiego.

Posiada uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych Spółek Skarbu Państwa. Od 2005 roku na stanowiskach menadżerskich wyższego szczebla (Dyrektor Finansowy, Dyrektor Administracyjny, Dyrektor ds. Kontrolingu i Analiz, Członek Zarządu, Prezes Zarządu). Uczestniczył z sukcesami we współtworzeniu licznych i nowych przedsięwzięć biznesowych.  

Od 1998 roku Główna Księgowa wielu polskich firm. Prowadząca biuro rachunkowe z licencją Ministra Finansów. Ukończyła liczne kursy i szkolenia w zakresie finansów i rachunkowości, w tym Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Uczestniczyła w procesach sprawozdawczości giełdowej oraz przygotowania sprawozdań konsolidacyjnych w tym również wg. MSSF.

Powierzone nam zadania realizujemy samodzielnie lub z odpowiednimi partnerami – odpowiadamy za ich dobór i wyniki, które wspólnie wypracowujemy.

Zacznijmy rozmowy

Biuro w Jeleniej Górze

ul.Wolności 142
58-500 Jelenia Góra

Biuro w Płocku

ul. Armii Krajowej 40
09-410 Płock

Biuro w Warszawie

ul. Kleszczowa 18
02-485 Warszawa

BirdTeam spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

KRS: 0000616791
NIP: 7743228520
Regon: 364387853
Kapitał zakładowy: 50 tys. zł