O nas

O nas2019-03-28T14:37:28+00:00

O NAS

NAJWAŻNIEJSZE O NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Firma Bird Team powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie wysokiej jakości kompleksowej obsługi firm w zakresie szeroko rozumianych usług dla biznesu. Centrum usług dla biznesu to wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu. Jesteśmy firmą, która stawia sobie za cel kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie usług biura rachunkowego, audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa finansowego, restrukturyzacji przedsiębiorstw, wyceny przedsiębiorstw, usług prawnych, informatyki dla przedsiębiorstw oraz ubezpieczeń. Nasze usługi świadczymy również przy wsparciu profesjonalnych partnerów biznesowych. Szczególny nacisk kładziemy na dostarczanie informacji finansowej niezbędnej do zarządzania, zapewnienie bezpieczeństwa fiskalnego firmy tak, aby Klient mógł skupić się na prowadzeniu swojego core biznesu.

Tradycje firmy sięgają 1999 roku. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy posiadają rozległą wiedzę w zakresie rachunkowości, podatków, kadr i płac, ekonomii i finansów, prawa gospodarczego, zarządzania oraz IT. Możemy poszczycić się również wieloletnim praktycznym doświadczeniem w bezpośrednim działaniu oraz umiejętnościami rozwiązywania trudnych problemów na różnych płaszczyznach. By zwiększyć naszą siłę przebicia na rynku i zapewnić w pełni profesjonalną oraz kompleksową obsługę , postanowiliśmy połączyć swoje siły, tak by możliwie optymalnie spełnić Państwa oczekiwania. Od kilku lat uczestniczymy w tworzeniu kultury biznesu oraz pomagamy dokonywać trafnych wyborów inwestycyjnych. Stosunki z Klientami opieramy zawsze na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu. Szczególny nacisk kładziemy na dostarczanie informacji finansowej niezbędnej do zarządzania, zapewnianie bezpieczeństwa fiskalnego firmy i uwolnienie Klienta od czynności nie stanowiących jego core biznesu. Świadczymy usługi dla osób fizycznych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, małych i średnich przedsiębiorstw, stowarzyszeń i fundacji oraz rolników.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, w zależności od typu, wielkości, czy zakresu prowadzonej działalności. Zawsze kierujemy się dobrem swoich Klientów, którzy tym samym zyskują profesjonalne doradztwo, poprzez dostarczenie informacji umożliwiających poprawę płynności – kontrolę należności i zobowiązań, wzrost rentowności – kontrolę kosztów, optymalizację. Dokładamy wszelkiej staranności, aby sporządzane przez nas dokumenty były przejrzyste, czytelne i zrozumiałe dla odbiorcy. Zespół Bird Team rozwiąże każdy Twój problem, wskaże rozwiązanie lub skieruje do kompetentnych osób. Naszym głównym celem jest odciążenie Klientów od wszelkich formalności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Zapraszamy do współpracy.

więcej

MISJA

 

W dobie szybkiego rozwoju gospodarki oraz dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych, podejmowanie strategicznych i kluczowych decyzji biznesowych obarczone jest dużym ryzykiem i niepewnością. Dlatego też naszą misją jest skuteczne działanie na płaszczyźnie usług dla biznesu, mające na celu ograniczenie ryzyka i niepewności prowadzenia biznesu przez naszych Klientów. W szczególności poprzez wykorzystanie naszego doświadczenia, rzetelność i wysoką jakością świadczonych usług.

KIM JESTEŚMY

 

Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy posiadają rozległą wiedzę w zakresie rachunkowości, podatków, kadr i płac, ekonomii i finansów, prawa gospodarczego, zarządzania oraz IT. Możemy poszczycić się również wieloletnim, praktycznym doświadczeniem w bezpośrednim działaniu oraz umiejętnościami rozwiązywania trudnych problemów na różnych płaszczyznach. W celu zwiększenia naszej siły przebicia na rynku i zapewnienia w pełni profesjonalnej oraz kompleksowej obsługi, postanowiliśmy połączyć swoje siły, tak by możliwie optymalnie spełnić Państwa oczekiwania. Tym samym od kilku lat uczestniczymy w tworzeniu kultury biznesu oraz pomagamy dokonywać trafnych wyborów biznesowych. Zawsze rekomendujemy dla Państwa tylko właściwe posunięcia.